Wesele Czechowice-Dziedzice Wesele Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 13 czerwca 2019
  • wyświetleń: 883

Apelują, aby zachować ostrożność przy wypoczynku nad wodą

- Odpoczywając nad wodą nie zapomnij o kilku radach, które mogą wybawić cię z opresji, a nawet uratować ci życie - apeluje straż miejska.

Zbliżają się wielkimi krokami wakacje, a za oknami słoneczna pogoda i zapowiadane są kolejne upalne dni dlatego pamiętajmy o kilku podstawowych zasadach, aby pobyt nad wodą nie zmienił się w koszmar.

- Od początku czerwca w całej Polsce utonęło już 20 osób. Jak już wcześniej pisaliśmy, przed rozpoczęciem okresu wakacyjnego o bezpieczeństwie nad wodą, to nigdy za wiele takich informacji. Dlatego przypominamy, aby nie wchodzić do wody po spożyciu alkoholu, bo to główna przyczyna tragedii i często wpływa na przecenienie pływackich możliwości. Unikajmy też skoków do nieznanej wody. Jeśli już chcemy skoczyć, koniecznie wcześniej zbadajmy dno i sprawdźmy czy nie ma tam konarów i innych twardych przedmiotów - proszą strażnicy miejscy.

Mundurowi apelują, by do kąpieli wybierać strzeżone kąpieliska, a jeśli zdecydujemy się na dziką plażę, pływajmy w pobliżu innych, którzy w razie potrzeby mogą przyjść nam z pomocą. Natychmiast wyjdźmy z wody w razie słabszego samopoczucia. - Nawet zlekceważony drobny zawrót głowy może doprowadzić do tragedii - ostrzegają strażnicy.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA


Wholesale Cheap MLB Jerseys From China Top Selling NFL Jerseys AIR's duck All Sports Share News Web Sitemap Replica Soccer Jerseys Pitty's News Buy Best Cheap NHL jerseys Online Wholesale jerseys Wholesale NBA jerseys Wholesale NCAA jerseys KG'in9 Share News 0k's - We Share News Cheap Wholesale NFL Jerseys USA Bu9'er We Share News Off the World Wholesale Mlb Jerseys Top Selling NBA Jerseys Cheap NBA Jerseys Cheap NHL Jerseys B's News Wholesale Replica Cheap MLB Jerseys
Wholesale jerseys |